EVENTY


Teambuildingy a firemné akcie

Stretnite sa u nás! Zmerajte si sily, zabavte sa, prehryznite naše dobroty, ochutnajte čokoľvek z portfólia starostlivo vybraných alkoholických nápojov, spoľahnite sa na našim someliérom zostavený aktuálny výber vín alebo ostaňte pri tom najlepšom pive, čo doma máme.
Zabezpečíme špičkový catering, sedenie pre 60 osôb a zábavu nielen s Laser combat, ale aj v Game roome s PS4, šípkami a stolovými hrami v štýlovom prostredí. 400 m2 spoločenských priestorov môže byť iba vašich.Narodeninové oslavy

Pre malých aj veľkých. Sladkosti, torty, šampanské, kvalitné jedlo a nápoje potokom. Tak majú vyzerať narodeniny. Zabezpečíme všetko podľa vašich požiadaviek. A možno príde aj kúzelník. 🙂

Môže vás byť hoci aj 60, na 600 m2 máme toľko možností a hier, že nuda nehrozí nikomu. Doneste si svoju hudbu ak chcete, kvalitná audio sústava čaká na váš playlist.Školské akcie

Ak prídete s celou triedou a triednym učiteľom v čase od 9:00 do 12:00 a rezervujete si 3-4 hry na žiaka, hráte za špeciálnu cenu 3€!
Herné módy, špeciality a bonusy si vyberáte samozrejme sami!

Mimo toho, Laser aréna Komárno pravidelne podporuje a odmeňuje najlepší prospech, športové úspechy a mimoškolské aktivity našich najmladších hráčov. Sledujte na FB a INSTA aktuálne súťaže a výzvy Laser arény Komárno!Degustácie

Pripravovali sme sa na vás: ak si chcete jednoducho v kruhu priateľov alebo kolegov vychutnať to najlepšie, čo nám príroda dáva, vyskúšajte u nás riadenú degustáciu remeselných ovocných destilátov pod vedením skúseného someliéra. K vybraným vzorkám destilátov podávame kvalitné domáce špeciality.

Alebo sa nechajte inšpirovať Victorom Hugom: “Boh stvoril vodu – človek víno” a rezervujte si degustáciu vín na aktuálnu tému.
A keďže syr je bratom vína, ku každej vzorke pre vás vyberáme syr, ktorý vás na jazyku pohladká, na srdci poteší. Prekvapenia nie sú vylúčené. 🙂Ponukový list k stiahnutiu.


Rezervujte si termín na info@laserarenakomarno.sk alebo na tel. čísle: +421 911 555 240. Ponuku vám radi pripravíme podľa počtu osôb a vašich požiadaviek.