LASER GAME Akčná hra pre deti od 9 do 99 rokov!

Ako to funguje: rezervujte si hru, najlepšie 2 až 3, aby ste vyskúšali rôzne herné módy. Medzi hrami si dajte pauzu, pustite iný tím, veď sa treba vydýchať, predebatiť skóre, prehodnotiť stratégiu. prípadne preskupiť tímy.

Prídite 20 minút pred hrou, lebo však odložiť zvršky, kabelky, prezuť sa chvíľu trvá. Čo je najdôležitejšie, musíte si vybrať herný mód, prostredie v ktorom chcete hrať, hudbu, svoju prezývku, prípadne všetko okoreniť špecialitkami pre ozaj pokročilých a samozrejme vytvoriť tímy. Operátor arény vám vysvetlí pravidlá, ponúkne bonusy, nahodí vaše nicky na vesty a šup ho tam na bojisko.

Mapa arény

Či si vyberiete boj v tímoch alebo hru Každý za seba, či zapojíte do hry Zlé oko arény, či chcete byť Stratení v tme alebo v hmle, je len na vás. K tomu nadupanú hudbu, na ktorú nezabudnete. Čo si vyberiete, to vám dáme.
Ale potom už niet cesty späť! Čaká vás adrenalín, strielačka, naháňačka, stratégia, zatajený dych, proste 15 minút v pekle. Garantujeme, že vyjdete spotení, vybehaní, stehenné svaly vás budú štípať, srdce bude búšiť a jediné, po čom budete túžiť, je dúšok vody a VAŠE SKÓRE! To vám samozrejme radi vytlačíme, aby ste sa mohli ešte chvíľu doťahovať, kto má lepšiu mušku, alebo kto sa viac skrýval ako bojoval. 🙂

NEZABUDNITE! Čím väčšia skupina, tým väčší zážitok!

REZERVÁCIATÍMY

Rozdeľte sa do tímov. Nie, nemusia byť dva, kľudne tri, štyri – ako len chcete.NA ŽIVOT A NA SMRŤ

Vykašlite sa na všetkých a hrajte sami za seba. Aj to je u nás možné.CHUCK NORRIS

Kto je macher najväčší, nech sa ukáže. Označíme jeho vestu červenou a ostatní nech sa trasú. Uvidíme, kto z koho!


ARÉNA


Dve bojové polia

Aréna je nasvietená na dve bojové polia, červenú a modrú. Pre orientáciu, pre tvorbu stratégií, pre zabratie nepriateľského územia. Niet nad klasiku!
Nočná mora

Čo je tmavšie ako tma? Naša aréna. Jediné na čo sa môžte spoliehať, je malý sveteľný lúč na zbrani. Ak si ho trúfate zapnúť. Lebo pozor! V tme číha nepriateľ a čaká, kedy si posvietite pod nohy. A vtedy vás dostane… alebo vy jeho.


HUDBA


Mortal Kombat

Smrteľný hudobný motív, podľa videohernej série MORTAL KOMBAT. Vyskúšajte boj skoro ako na život a na smrť.


90’s Serial Hits

Kto nemá rád 90’s?? My ich zbožňujeme. Mix, ktorý nenechá oko suché! Beverly Hils 90210? Knight Rider? Turtles? Power Rangers? Pokemons? Baywatch? Chuck Norris? My máme všééétko. Užite si to.


Transformers & Linkin Park

Obľúbený hudobný motív inšpirovaný sériou TRANSFORMERS. Naštartuje vás, vyburcuje, až sa vaše srdce na chvíľu zastaví, potom sa šialene rozbúcha do rytmu LINKIN PARK! Techno, trance a dup-step pre vašu zábavu.
Star Wars

Kto nepozná Star Wars! Preto sme vám namiešali to najlepšie zo súboja svetelných mečov a nezabudnuteľných scén laserových bojov! Lebo však čo je lepšie ako Star Wars.


Thor: Ragnarok

Nielen burácanie Boha Blesku ale aj najlepšie filmové hlášky z filmu Thor: Ragnarok. To je hudba priamo z Bifrostu. Navyše okorenené Led Zeppelinom – čiže michelinovská pochúťka. Dobrú chuť.


Resident Evil

Pre diabolské povahy pekelný mix! Metal je alfou a omegou. Amen.
Need For Speed & Fast and Furious

Vôňa benzínu a spálených pneumatík! Pripútajte sa, lebo burácajúce motory vás vyhodia zo sedla!
Matrix

Filmové hlášky, legendárny soudtrack, natrieskaná každá minúta – to je nezameniteľný hudbobný motív z kultovej trilógie Matrix. A nielen my milujeme Matrix!


ŠPECIALITYFriendly Fire

Pozor na spoluhráčov, lebo tento herný mód dovolí vyradiť z boja a pripraviť o body aj vlastný tím. Toto sa vám v ostatných módoch stať nemôže. Preto pozor, strielať na všetko čo sa hýbe, sa neoplatí!Guľomet

Naša obľúbená špecialitka. Zbraň vám prepneme na killer machine.Šetri muníciou

Niet nad to, keď sa výborné dá gradovať. Nech sa páči, obmedzené množstvo streliva. Ako v ozajstnom boji. Ak sa vystrieľate, dovi-dopo!


BONUS


Zlé oko arény

Špeciálne navrhnuté pre našu arénu. Bdie nad arénou ako Sauron nad Mordorom. Všetko vidí, všetko spáli. Objavte jeho slabé miesto a ryžujte benefity! Extra body a nesmrteľnosť za odmenu.Stratení v hmle

Dajte si zapnúť dymostroje a uvidíte, čo je ozastný adrenalín. Tma, hmla, číhajúci nepriateľ: to je to, prečo ste sem prišli. Špeciál pre pokročilých.


VESTY


Naše vesty LaserMaxx sú najodolnejšie a najpevnejšie lasertag zariadenia na trhu, čo znamená, že sú v hre stabilné a nenáročné. Materiál krytu viest je používaný v automobilovom priemysle a zbraň neobsahuje elektorniku, čo zaručuje trvanlivosť a odolnosť v boji.
Laserový lúč je neškodný, zásah nebolí. Fyzicky. Vesty komunikú s počítačom a skóre je virtuálne!


Nuda nehrozí nikomu! Zarezervujte si hru! REZERVÁCIA