Teambuilding ako sa patrí

Chcete zlepšiť vzťahy na pracovisku? Spoznať bližšie vašich zamestnancov alebo kolegov? Poriadne sa zabaviť? Laser Aréna je to správne miesto. Ušetríme vám námahu s organizovaním teambuildingu a o všetko sa postaráme. Vám stačí vybrať dátum a čas, zvyšok nechajte na nás.

Všimli ste si, že kvalitné neformálne vzťahy sú základnou premenou úspechu vášho podniku? Že atraktívne odmeňovanie už nie je len o peniazoch? Aj zaujímavé mimopracovné aktivity môžu byť dôležitým nástrojom odmeňovania a motivácie vašich zamestnancov! Tak prečo to neskúsiť u nás?

Firemný večierok na ktorý nezabudnete

Ponúkame vám 600m2 kvalitnej zábavy. Či už si vyberiete adrenalínový zážitok v Laser Aréne, alebo využijete ktorúkoľvek inú aktivitu, nudiť sa nebudete. To vám sľubujeme. Zabavíme a pohostíme akúkoľvek skupinu. Zmestí sa k nám až 60 ľudí. Stačí prísť a baviť sa.

Ponúkame vám tieto zaujímavé aktivity:

Laser game Hrá naraz až 12 hráčov. Spravte tímy alebo hrajte individuálne. Každý bod sa počíta!

Logické hry Máme pre vás pripravené úlohy zamerané na logiku, šikovnosť, zábavu a nútenú spoluprácu. Vzájomne sa spoznáte a zabavíte, bez ohľadu na výsledok.

Biliard Chcete si trocha oddýchnuť a pritom sa aj zabaviť? Na to je pre vás ideálny biliardový stôl. Či už začiatočník alebo profík, táto hra je pre každého.

Beer Pong Pridajte sa k nám a objavte nový svet Beer Pongu, ktorý je ideálny pre všetkých, čo hľadajú kombináciu súťaže, smiechu a vynikajúceho piva! S nami zábava nikdy nekončí.

Teambuilding je aj o nových zážitkoch. Vystúpte z komfortnej zóny a príďte si užiť s kolegami deň, na ktorý len tak ľahko nezabudnete.

Vieme vám zabezpečiť pochúťky rôznych druhov.
Obložené misy, studené šaláty a mnoho iného...

Viac o cateringu

Potrebujete odvoz?
Zabezpečíme!

Každý dobrý teambuilding sa začína spoločným prípitkom. Preto máme špeciálnu ponuku pre tých, ktorí by radšej nechali auto doma.
Nechajte to na nás! Odvoz vám zabezpečíme. Na párty vás privezú a domov odnesú.
Vy si tak môžete užívať večer naplno a poriadne sa zabaviť s kolegami.

LASER ARÉNA

Ideálne miesto v Komárne pre nezabudnuteľný teambuilding.


    Laser gameHry na biliardovom stoleTeambuildingové hryDegustácia ovocných destilátovDegustácia svetových vínDegustácia piva ERBCateringOdvozUzavretá spoločnosť