Teambuilding ako sa patrí

Chcete zlepšiť vzťahy na pracovisku? Spoznať bližšie vašich zamestnancov alebo kolegov? Poriadne sa zabaviť? Laser Aréna je to správne miesto. Ušetríme vám námahu s organizovaním teambuildingu a o všetko sa postaráme. Vám stačí vybrať dátum a čas, zvyšok nechajte na nás.

Všimli ste si, že kvalitné neformálne vzťahy sú základnou premenou úspechu vášho podniku? Že atraktívne odmeňovanie už nie je len o peniazoch? Aj zaujímavé mimopracovné aktivity môžu byť dôležitým nástrojom odmeňovania a motivácie vašich zamestnancov! Tak prečo to neskúsiť u nás?

Firemný večierok na ktorý nezabudnete

Ponúkame vám 600m2 kvalitnej zábavy. Či už si vyberiete adrenalínový zážitok v Laser Aréne, alebo využijete ktorúkoľvek inú aktivitu, nudiť sa nebudete. To vám sľubujeme. Zabavíme a pohostíme akúkoľvek skupinu. Zmestí sa k nám až 60 ľudí. Stačí prísť a baviť sa.

Ponúkame vám tieto zaujímavé aktivity:

Laser game Hrá naraz až 12 hráčov. Spravte tímy alebo hrajte individuálne. Každý bod sa počíta!

Šípky Usporiadajte si mini-turnaj, alebo si len tak zahádžte. V skupine je to veľká zábava.

Logické hry Máme pre vás pripravené úlohy zamerané na logiku, šikovnosť, zábavu a nútenú spoluprácu. Vzájomne sa spoznáte a zabavíte, bez ohľadu na výsledok.

Biliard Chcete si trocha oddýchnuť a pritom sa aj zabaviť? Na to je pre vás ideálny biliardový stôl. Či už začiatočník alebo profík, táto hra je pre každého.

Stolný futbal Proste klasika. Skvelá zábava pre rôzne vekové kategórie. Fyzicky nenáročná aktivita, ktorá vo vás prebudí športového a súťaživého ducha. Pre vás a vašich kolegov skvelá hra, kde si otestujú spoluprácu a šikovnosť.

Air hockey Rýchlosť a presnosť je dôležitá. Postavte sa svojmu kolegovi alebo dokonca šéfovi a užite si skvelú zábavu.

Playstation zóna Je pravda, že na teambuildingovej akcii sa nemá vysedávať pred telkou. Toto však nie je len obyčajné vysedávanie. Najnovšie hry, tulivaky a virtuálna realita, to všetko vás čaká v tejto zóne. Každý si tu nájde niečo pre seba.

Dotykový jukebox Namixujte si podmaz podľa svojej chuti!Nadupaný dotykový jukebox a k tomu kvalitná zvukotechnika vo všetkých priestoroch, vám vytvoria úžasnú atmosféru.

Teambuilding je aj o nových zážitkoch. Vystúpte z komfortnej zóny a príďte si užiť s kolegami deň, na ktorý len tak ľahko nezabudnete.

Catering a služby

Zabezpečíme vám kompletné pohostenie podľa vašich požiadaviek. Studený či teplý, malý aj veľký raut. Od jedla až po nápoje. O nič sa nemusíte starať. Ponúkame na výber z takmer neobmedzených možností.

Aj takto môže vyzerať raut v Laser Aréne:

 • Finger food
 • masové guličky s figovou horčicou na freeze šaláte
 • kuracia roláda plnená syrom, šunkou, baby karotkou, brokolicou a judášovým uchom
 • bravčová panenka v slaninovom šále plnená so sušenými slivkami, namáčanými v Cabernet savignon na šalátovej podstielke
 • baby mozzarella so cherry rajčinami a bazalkovým vinagrette
 • pikantný syrovo-kukuričkový šalát
 • grécky šalát so syrom feta a čiernou olivou
 • drevorubačská bageta

Nápoje a pochutiny

Sú neoddeliteľnou súčasťou jedla a dobrej zábavy. Či už je to alko alebo nealko, vybrať si môžete z našej pestrej ponuky.

Degustácie

Po skvelej a vyčerpávajúcej zábave vám ponúkame možnosť užiť si riadené degustácie pod vedením certifikovaných odborníkov. Zoceliť tím sa dá aj s pohárom v ruke. Ponúkame vám tieto degustácie:

 • Ovocné destiláty: Degustácia remeselných ovocných destilátov pod vedením skúseného someliéra. K vybraným vzorkám destilátov podávame kvalitné domáce špeciality.
 • Víno: Nechajte inšpirovať skvelými vínami a vyskúšajte pod taktovkou certifikovaného someliéra nevšedné kombinácie syrov a vín. Syr je bratom vína a prekvapenia nie sú vylúčené.
 • Pivo: Vychutnajte si najlepšie remeselné pivo na Slovensku s prednáškou od školeného pivného someliéra. Nechajte si vysvetliť ako pivo vzniká, aké odtiene ponúka a prečo ho odjakživa a tak radi pijeme.

Domáce pochúťky:

 • zabíjačková kapustnica
 • domáci chlebík
 • kyslá smotana
 • zabíjačkový tanier: domáca pečená klobása jemne pikantná, hurka, pečená krkovička
 • horčica
 • sterilizované uhorky
 • pikantná čalamáda

Vieme vám zabezpečiť pochúťky rôznych druhov.
Obložené misy, studené šaláty a mnoho iného...

Viac o cateringu

Potrebujete odvoz?
Zabezpečíme!

Každý dobrý teambuilding sa začína spoločným prípitkom. Preto máme špeciálnu ponuku pre tých, ktorí by radšej nechali auto doma.
Nechajte to na nás! Odvoz vám zabezpečíme. Na párty vás privezú a domov odnesú.
Vy si tak môžete užívať večer naplno a poriadne sa zabaviť s kolegami.

LASER ARÉNA

Ideálne miesto v Komárne pre nezabudnuteľný teambuilding.


  Laser gameTurnaj v šípkachHry na biliardovom stoleTeambuildingové hryDegustácia ovocných destilátovDegustácia svetových vínDegustácia piva ERBCateringOdvozUzavretá spoločnosť